Як повинні виглядати здорові нігті? Вони гладенькі, рівні, майже прозорі як пелюстки троянди. Кінчик нігтя повинен бути білим, або кольору слонової кістки, але ні в якому разі не жовтим, або плямистим.Саме такі нігті на акуратних доглянутих руках вважаються самою найкращою прикрасою для жінки.  


Догляд за нігтями нескладний при одній умові  – він повинен бути постійним. Варто трохи розслабитися, як нігтьова шкірочка розростається і надривається, появляються дрібні ранки. Якщо їх не продезинфікувати

відразу, то це може загрожувати гнійною інфекцією. Буває, що незважаючи на регулярний догляд за руками, задирки всерівно утворюються. Їх потрібно обрізати, а потім обов'язково продезинфікувати ці місця. Але і це ще не все: після обробки нігтів варто нанести живильний крем і зробити легкий масаж.


Щоб вберегти нігті від пошкоджень, варто навчитися правильно робити манікюр. Звичайно, краще за все звернутися в салон, де до цього підійдуть професійно. Проте, бувають ситуації, коли нам нічого не залишається, як зайнятися манікюром самостійно.

На такий випадок Вам знадобиться: ванночка з теплою водою, морська, кухонна сіль, або просто рідке мило, вата, рідина для зняття лаку, дерев'яна палочка, пилочка, маленький рушник, крем для рук і нігтів, полірувальна пилочка. А ще бажано мати під рукою засіб для видалення кутикули і масло для її пом'якшення. 

pravilniy uhod za nogtami

Відшарування на нігтях – також проблема, знайома багатьом. Для них дуже корисні сольові ванночки. Тільки потрібна постійно морська, або океанічна сіль без всеможливих модних ароматичних добавок. Розчиніть в теплій воді 1 ч. ложку солі і потримайте руки 20 хвилин. Процедура потрібно повторювати 10 днів поспіль. Через місяць її можна повторити. На ніч змастіть руки і нігті будь-яким живильним кремом. Тонкі нігті, які легко ламаються, стануть міцніші, якщо в них втирати лимонний сік і рослинну олію.


Довжина нігтів на обох руках повинна бути однаковою - різнобій справляє враження неохайності. Шкіряний валик, який оточує ніготь, іноді розростається мало не до третини його. Це негігієнічно і некрасиво. В такому випадку руки потрібно потримати 5-10 хвилин в теплій мильній воді, злегка протерти живильним кремом і спеціальною лопаткою обережно відсунути валик вниз, щоб нігті вільно "дихали" і краще виглядали.